16.02.2020

У Миколаєві відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-у річницю виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

З цієї нагоди воїни-інтернаціоналісти, небайдужі миколаївці за доброю традицією пішою ходою пройшлися від Обласного палацу культури до парку Перемоги, де відбувся мітинг.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У заході взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, його заступник Юрій Андрієнко, керівництво облдержадміністрації, представники обласної ради та виконавчих органів міської ради, небайдужі миколаївці.

Під час мітингу до  зібрання звернувся мер Олександр Сєнкевич. Міський голова зазначив, що воїни-інтернаціоналісти показали справжній приклад мужності та вірності військовій присязі.

—    Коли потрібно було, ви виконали наказ керівництва держави! – сказав Олександр Сєнкевич. – Я пишаюсь, що сьогодні знаходжусь з вами. Ви показали, як потрібно бути справжнім чоловіком! Дякую за ваш приклад!

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, що загинули під час міжнародних конфліктів. Після цього відбулося покладання квітів до  меморіалу на честь воїнів-інтернаціоналістів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.