26.11.2021

У Миколаєві відкрився Міжнародний Форум громадських об’єднань ветеранів


25 листопада, у Чорноморському національному університеті ім. П.Могили відкрився Міжнародний форум громадських об’єднань ветеранів..У рамках заходу відбулось відкриття виставки робіт учасників АТО та презентація книги Андрія Воробця «Нотатки на полях війни». Перед початком офіційної церемонії відкриття, до учасників звернувся Народний Герой України, учасник АТО, кіборг Олександр Терещенко. — Дуже радий бути сьогодні тут та представляти своїх друзів. Геннадій Мовчанов, на відміну від нас, був художником і успішним письменником до війни. Захищаючи Україну, він служив мінометником в 93-й бригаді.

Геннадій є автором низки картин, вони присвячені учасникам АТО і сьогодні представлені тут. Крім того, у Геннадія є артефакт, який пройшов через всю війну.

Це Кобзар унікального видання, який обростає автографами учасників війни, — сказав Олександр Терещенко. – Андрій Воробець також є моїм побратимом. Він воював у складі 79-ї аеромобільної бригади. І після цього написав книгу, там описані переживання людини, яка не є професійним воїном, однак робить вибір захищати свою Батьківщину.

Під час церемонії відкриття до присутніх звернулися ветерани АТО Сергій Гуссіді, Роман Бойко, Юрій Степанець та інші. На відкриття Форуму завітали представники громадських організацій ветеранів зі всіх регіонів України.

Варто зазначити, що у роботі форуму беруть участь військовослужбовці канадської місії Unifier. Міжнародний форум громадських об’єднань ветеранів триватиме до 27 листопада.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *