21.06.2021

У Миколаєві відкрилась фотовиставка світлин нацгвардійця Віталія Марківа (ФОТО)

Миколаївські гвардійці влаштували фотоекспозицію та презентували книгу присвячену участі командира відділення 1-ї роти оперативного призначення батальйону оперативного призначення (резервного батальйону) імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького старшини Віталія Марківа у складі підрозділів НГУ в АТО у звільненні Слов’янська.

Про це повідомляється на сторінці військової частини 3039 Національної гвардії України в Facebook.

Головна мета – продемонструвати широкій аудиторії на прикладі особистої історії Віталія мужність, стійкість та вірність Батьківщині українського солдата. Офіцер групи інформації та комунікації капітан Дмитро Горбачик зазначив: «У 2017 році Віталія Марківа було незаконно затримано в Італії та звинувачено у вбивстві італійського журналіста. Його справу було сфабриковано, але завдяки титанічним зусиллям дипломатичного корпусу України, керівництва МВС та Нацгвардії у 2020 році військовослужбовця повністю виправдано та звільнено з італійської в’язниці «.

У фотоекспозиції представлені світлини, на яких зображено військове та особисте життя гвардійця, і кожна із них розповідає про різні періоди: буремні події 2014 року, службово-бойову діяльність та боротьбу під час ув’язнення.

Возможно, это изображение (2 человека и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *