29.12.2019

У Миколаєві відкрили новий травмпункт

28 грудня, в Миколаєві відбулась важлива подія. Цього дня відкрили новий травматологічний пункт лікарні швидкої медичної допомоги.

Травмпункт  зведено з нуля. І треба сказати, це перша будівля закладу охорони здоров’я, побудована за останні 20 років у Миколаївській області.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міськради.

Відзначимо, що старий  травматологічний довгий час він був структурним підрозділом міської поліклініки № 3, а в подальшому при реформуванні ввійшов до поліклінічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Понад 30 років він був розташованим в пристосованому для цього підвальному приміщенні. Через такі умови там було не дуже зручно не те, що пацієнтам, а самим медикам.

З відкриттям нового травмпункту докорінно зміниться якість медичних послуг. Вона значно підвищиться. Звісно, покращиться і рівень комфорту для всіх, хто там перебуватиме. Загалом, за твердженням фахівців медичної сфері, на сьогодні це один з найсучасніших травмпунктів України.

Як розповів головний лікар ЛШМД Євген Дем’янов, у новій триповерховій будівлі можна буде отримати весь комплекс медичних послуг, необхідних при травмуванні. Там розташовані 2 сучасні операційні  та приймальний покій. Ліфтове обладнання відповідає всім діючим вимогам. Це стосується і медичної техніки та меблів, які вже придбані  та встановлені. Пропускна здатність травмпункту – до 120 осіб на добу.

Наступного року планується здійснити благоустрій території, в тому числі навколо місця, куди будуть під’їжджати машини швидкої допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *