19.03.2019

У Миколаєві відкрили реконструйовану сімейну амбулаторію в мкрн Ракетне Урочище

Сучасна, доступна та комфортна для лікарів і пацієнтів, — саме такою стала сімейна амбулаторія №1 в Ракетному Урочищі після реконструкції.  

19 березня медичний заклад, розташований у віддаленому мікрорайоні на вул. Привільній, 41/1, урочисто відкрили для відвідувачів. Послугами амбулаторії, що працює з 2002 року, користуються більше 11 тисяч мешканців.

Щоб покращити умови обслуговування городян, у 2017 році міська влада придбала приміщення на першому поверсі та розпочала реконструкцію будівлі. Площа закладу тепер становить 460 кв. метрів. Городян обслуговують 2 педіатри, терапевт, 3 сімейних лікаря.

ФОТО.

Ремонтні роботи тривали біля двох років. Витрати на реконструкцію, придбання медичного обладнання, меблів склали 11 млн 260 тис. грн. Підрядником виступило ТОВ «Миколаївміськбуд».

Віднині оновлена сімейна амбулаторія гостинно приймає відвідувачів. Придбали нові меблі, медичне обладнання, впорядкували прилеглу територію, створили всі умови безперешкодного доступу для городян з інвалідністю – споруджено пандус, функціонує новенький ліфт, належним чином облаштовано санвузли. Планується відкриття аптечного пункту. Записатися до лікаря можна онлайн, адже у закладі працює електронна черга пацієнтів. Слід відзначити, що 80% населення мікрорайону вже уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

За безпосередню участь у реалізації проекту Почесною грамотою міського голови нагородили головного лікаря ЦПМСД №5 Маргариту Юрчук, керівника ТОВ «Миколаївміськбуд» Михайла Жендубаєва.

Медична сестра сімейної амбулаторії №1 Зінаїда Макарова отримала відзнаку від мера за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Сімейним лікарям медичного закладу вручили спеціальні укомплектовані сумки для відвідувань пацієнтів удома та надання першої допомоги.

Начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Павло Георгієв вручив Почесну грамоту завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову, який днями відзначив 80-й ювілей, а більшу частину життя присвятив медицині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *