27.11.2021

У Миколаєві відкрили інтерактивну виставку «Річ у тім»

У Миколаєві, на *8 Причалі відкрили інтерактивну виставку «Річ у тім», яка висвітлює питання домашнього насильства. В експозиції 16 двохвилинних відеороликів та 16 фото відомих людей з речами, які можуть слугувати засобами для вчинення насильства.

На відкритті виставки побував кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

У приміщенні одночасно працюють локації, де юристи та правоохоронці надають правові консультації щодо допомоги жертвам домашнього насильства.

На світлинах є короткі описи та QR-коди. Відсканувавши їх можна побачити відеоролики, які презентували на відкритті.

Організаторами виступили правоохоронці, юристи, представники служб соціального захисту населення.

«Головне завдання цієї акції – донести важливість протидіяти домашньому та гендерному насильству. Нацполіція, як одна з первинних ланок реагування на такі випадки, теж долучається до цієї акції», – розповідає Марина Симикіна.

За словами Марини Симикіної, завдання правоохоронців не тільки якісно та швидко реагувати на такі випадки, але й проводити просвітницькі інформаційні кампанії.

«Якщо говорити за останні роки, то кожного року таких людей звертається все більше. Наприклад, у 2018 році таких звернень було 12, саме по вторинну правову допомогу. Тобто це звернення до суду і представництво цієї особи в суді. А вже у 2020 році таких звернень було майже 60», – каже директорка Комунального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша.

Виставка триватиме до третього грудня. Вхід – безкоштовний. Побачити її охочі зможуть у будні з 15:00 до 19:00, у вихідні – з 12:00 до 19:00.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.