12.07.2021

У Миколаєві відкрито інформаційний центр для тих, хто планує прилаштувати безпритульну тварину

У Миколаєві на базі комунального підприємства «Центр захисту тварин» діє інформаційно-консультаційний центр «Щастя не має породи». Даний центр є спільним проєктом Центру захисту тварин, міжнародного благодійного фонду «Чотири лапи» та зоозахисної громадської організації «Фенікс».

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповів директор КП «Центр захисту тварин» Віктор Лінник.

Зі слів Віктора Лінника, основною метою даного проєкту є збільшення кількості прилаштованих безпритульних тварин в місті, популяризація гуманного та відповідального ставлення до тварин та зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста.

«У центрі є інформація, в тому числі фотографічна, та відеоматеріали про тварин, які перебувають на КП. І людина, яка забажає взяти якусь тварину, зможе отримати всю необхідну інформацію, обрати та завітати до підприємства для того, щоб забрати тварину додому», ‒ сказав Віктор Лінник.

Працювати в інформаційно-консультаційному центрі будуть і представники зоозахисної громадської організації «Фенікс», і представники «Чотирьох лап».

У центрі планують організовувати дні безоплатної вакцинації, чіпування та реєстрації домашніх тварин. Інформацію про конкретні дати можна буде знайти на сторінці КП у Facebook.

Окрім цього, Центр захисту тварин, «Чотири лапи» та «Фенікс» у 2021 році організували дві виставки безпритульних тварин. На них охочі могли обрати собі домашнього улюбленця. Такі виставки планують проводити й надалі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *