13.08.2020

У Миколаєві вісьмох хворих на COVID-19 перевели у відділення реанімації, більшість — діти

Вісьмох хворих на COVID-19 у Миколаєві перевели у відділення реанімації, із них п’ятеро — діти.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала директор Миколаївського обласного Центру лікування інфекційних хвороб Світлана Федорова.

«На ранок 13 серпня в нашому Центрі лікування інфекційних захворювань перебуває 71 пацієнт із підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. 50 міських жителів міста Миколаєва. 8 переводимо зараз, на жаль, у відділення реанімації. З них 5 дітей», — написала Федорова.

Вона також ще раз звернула увагу місцевої влади на те, що в області досі не вирішено питання з лікуванням від коронавірусної інфекції дітей до 7 років. Адже їх Центр не пристосований для таких маленьких пацієнтів, немає відповідного обладнання, харчування тощо. Міські ж лікарні, які мають інфекційне відділення, відмовляються їх приймати.

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС, станом на 10.00 13 серпня в Миколаївській області загалом зареєстровано 767 підтверджених випадків COVID-19. З них 262 — в місті Миколаїв. За даними на 1 серпня, кількість хворих в обласному центрі становила 166 осіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *