28.02.2019

Віце-мер Миколаєва наголосив на персональній відповідальності причетних до харчування в закладах освіти

Враховуючи кричущі факти порушень при організації харчування в навчальних закладах міста Миколаєва, перший заступник міського голови Володимир Криленко вважає необхідним посилити контроль за якістю харчування у всіх закладах соціальної сфери міста Миколаєва.

Особливу увагу перший віце-мер звернув на дотримання вимог безпечності та якості  харчування у закладах охорони здоров’я та соціального захисту, повідомляють в мерії.

Керівники відповідних структурних підрозділів отримали чітке доручення:  посилити контроль за якістю товарів та послуг, що постачаються та надаються, зокрема: продуктів харчування, послуг з приготування їжі. Крім того, зобов’язано здійснювати відбір зразків продуктів харчування та перевіряти їх у спеціалізованих закладах на відповідність якості.

«При виявленні невідповідності продуктів харчування вимогам державних стандартів, норм та правил терміново інформувати уповноважені органи управління, заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків, міського голову та відповідні контролюючі органи» — йде мова у документі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *