05.09.2021

У Миколаєві в музеї демонстрували козацькі традиції

Четвертого вересня в Миколаївському обласному художньому музеї імені Василя Верещагіна відбувся захід «Козацькі бойові традиції» за участю Миколаївської військово-спортивної козацької школи.

Захід розпочався екскурсією музейними залами, під час якої відвідувачам представили історію побуту козацтва на Миколаївщині.

Містян зустріла екскурсовод Наталя Богданова та запросила до музейного залу, де представлений оригінальний портрет Гетьмана війська Запорізького Богдана Хмельницького.

Музейні працівники продемонстрували гостям заходу художні твори, присвячені історії козацтва з колекції музею, зокрема роботи миколаївського художника Миколи Штомпеля, ікони, часослів, надрукований у Києво-Печерській Лаврі 1776 року.

Після екскурсії вихованці військово-спортивної козацької школи на чолі з директором Сергієм Щербаковим представили відвідувачам понад 15 видів зброї.

Потім відбулися показові виступи: демонстрація бойової спортивно-ігрової системи навчання козаків — «Зграя». Учасники заходу дізналися, як поводитись зі зброєю та взяли участь у різноманітних козацьких іграх.

«Зброя — перше, що робиться самими козаками. Якщо не можемо зробити, десь купуємо. У нашому випадку — це арсенал, зібраний тільки нами. Тобто ми вивчаємо зразки. У нас немає цілі робити історичність, у нас більше мета, як цю історичність застосувати в сучасності. При цьому, всі шаблі, як і залізні, вони для нас спеціально робляться «тупими», тобто тренувальні такі», — говорить директор військово-спортивної козацької школи Сергій Щербаков.

Вихованці козацької школи демонстрували ножові бої, рукопашний бій, «штовхачі».

Ще одна частина «Козацьких бойових традицій» — майстер-клас із ліплення та гончарства.

Сергій Лепеха три роки займається гончарством. Майстер працює зі світлою глиною. На один виріб витрачає 350-400 грамів суміші.

«Ось із таких чашок пили каву наші козаки. А взагалі, коли вони не воювали, вони сиділи і гончарили, то чашечки, то глечики. Потім вона сохне чотири-п’ять днів, і ми відправляємо її на опал. Вона опалюється: перший раз при 950 градусах, щоб вона спеклася, але ще поглинає вологу, потім запікаємо при 1050 градусах, щоб вона стала міцною, як справжній посуд», — розповідає майстер Сергій Лепеха.

«Козацькі бойові традиції» — одноденний захід, присвячений 30-річчю Незалежності України.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.