08.01.2020

У Миколаєві в центрі вандали розбили нову зупинку

У середу, 8 січня, у Центральному районі Миколаєва невідомі вкотре скоїли акт вандалізму: розбили скло нової зупинки громадського транспорту «Кінцева» у мкр. Північний, яка була встановлена зовсім нещодавно.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза наголосив, що винні мають обов’язково понести покарання, адже подібні вчинки неприпустимі.

— Адміністрація Центрального району звернулася до поліції у зв’язку з черговим актом вандалізму по відношенню до комунального майна міста Миколаєва. Ми працюємо на результат, тому не зважаючи на подібні вчинки, зупинку буде відремонтовано, — відзначив Олександр Береза.

Шановні жителі м. Миколаїв! Закликаємо вас бути відповідальними та свідомими громадянами. Не дозволяйте вандалізму заполонили вулиці рідного міста. Пам’ятайте, благоустрій та облаштування міської території здійснюється з метою забезпечення комфортного життя мешканців!

Якщо ви стали свідком події чи ситуації, яка несе суспільну шкоду, руйнує соціальний порядок у місті — звертайтеся до поліції, аби у майбутньому уникнути та запобігти актів вандалізму.

One Response to У Миколаєві в центрі вандали розбили нову зупинку

  1. Иван says:

    Это тяжкий труд и большие расходы — пытаться цивилизовать быдло.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *