05.09.2021

У Миколаєві в школах введення нового меню відкладається до 1 січня

З нового навчального року в Україні набув чинності новий санітарний регламент для установ загальної середньої освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Оновлені норми харчування припускають рекомендації дієтологів і технологів по калорійності, поживної цінності, допоможуть поліпшити збалансованість і енергетичну адекватність шкільних меню.

Нове меню передбачає і подорожчання харчування. У Миколаєві з 14.20 нинішніх до 35 грн. в день. Хоча за розрахунками розробників норм кошторис не повинна перевищувати 25 грн.

Однак, яку б ціну не склали в Миколаєві, в нашому місті нововведення відкладається на півроку. Про це повідомляє управління освіти Миколаївської міської ради.

«До 31 грудня 2021 року змін до вартості і норми харчування в навчальних закладах міста Миколаєва не передбачається. Договір про надання послуг з харчування управлінням освіти з комунальним виробничим підприємством з організації харчування в навчальних закладах укладений 05.02.2021 на календарний рік, тобто термін його дії до 31 грудня 2021 року. Норми харчування оновляться з 1 січня 2022 року », — повідомили у відомстві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.