16.03.2020

У Миколаєві — в ізоляції шестеро пацієнтів з підозрою на коронавірус

В Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб в ізоляції нині перебувають шестеро пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Про це на брифінгу 16 березня сказав начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Павло Георгієв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наразі в Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб в ізоляційних боксах знаходиться шестеро пацієнтів з підозрою на коронавірус. У них відібрано проби й надіслано до центральної лабораторії у Київ. Зараз ми чекаємо результатів», — сказав Георгієв.

Він також зауважив, що стан пацієнтів стабільний, на цей час загрози життю немає. Всі вони були за кордоном, або контактували з людьми, які повернулися.

Георгієв зауважив, що найбільша проблема — брак засобів індивідуального захисту для медиків. Вони в області є, але в обмеженій кількості. Якщо хворих стане більше, то засобів захисту для медиків не вистачить. Георгієв наголосив, що постачальники, до яких медики звертаються з проханням придбати ті чи інші засоби, беруть передоплату лише з умовою, що забезпечать заявки, щонайменше через місяць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *