13.01.2020

У Миколаєві в Інгул зливають нафтопродукти

У понеділок, 13 січня, міський голова Олександр Сєнкевич провів апаратну нараду, під час якої обговорили ситуацію щодо несанкціонованого зливу нечистот та відходів в акваторію р.Інгул, в районі ТОВ «Велам».

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя поінформував, що у листопаді 2019 року з’явилась інформація про витік нафтопродуктів із залізобетонних труб зливової каналізації.

— Спільно з екологами нам оперативно вдалося ліквідувати маслянисту пляму. Акваторію річки обстежили на наявність можливого розповсюдження нафтопродуктів. Система зливової каналізації, з якої відбувся витік, не має балансоутримувача. Вона завдовшки приблизно два кілометри, починається в районі заводу мастильних систем і йде до акваторії р.Інгул, виходить в районі ТОВ «Велам» та п’ятої насосної станції Миколаївводоканалу.

Олександр Герасіменя зазначив, що невідомі продовжують періодично зливати нечистоти, у будь-яку мить ситуація з витоком нафтопродуктів може повторитися. І до цього слід бути готовими. Зокрема, необхідно визначити балансоутримувача системи зливової каналізації.

Міський голова доручив підготувати необхідну документацію щодо передачі об’єкта на баланс КП «ЕЛУ автодоріг». Крім того, продовжиться робота спеціальної комісії стосовно визначення місця незаконного зливу та виявлення причетних до правопорушення осіб. Як повідомив керівник КП «ЕЛУ автодоріг», цим займаються правоохоронні органи. Поки що винних не встановлено.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *