21.08.2021

У Миколаєві городянам показали стародавнє городище в 3D-форматі

21 серпня в Миколаєві на городищі Дикий Сад провели першу екскурсію в 3D-форматі.

Нагадаємо, що ще в липні почалися роботи зі створення програми, яка дозволить «оживити» стародавнє городище. Проект реалізовувалиа лабораторія археології та домодерної історії МНУ ім. Сухомлинського, Львівський туристичний стартап Chameleon Age і Миколаївське агентство онлайн-екскурсій.

Під час фестивалю відбулась презентація проекту. Він дозволяє «увійти» в житло мешканців Дикого Саду, а також побачити, як виглядала центральна площа. розробники постаралися максимально наблизити картинку до реальності. Для цього в краєзнавчому музеї були відзняті потрібні експонати. Поки картинку можна побачити тільки в планшетах гідів. Але автори проекту працюють над тим, щоб подивитися Дикий Сад в 3D-форматі зміг кожен.

«Наступним етапом це можливо буде на гаджетах будь-якого нашого гостя. І третій проект, це вже в подальшому, — віртуальні окуляри «, — розповів співавтор проекту Геннадій Євтушенко.

Проект реалізовувався за інвестиційні кошти: вклалися всі учасники проекту. Відзначимо також, що подібний проект — перший в Україні.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *