21.08.2021

У Миколаєві День Прапора вирішили відзначити масштабним автопробігом

У понеділок, 23 серпня, вся країна відзначатиме важливе свято, присвячене одному з її державних символів — День Прапора України. У Миколаєві цю дату вирішили відзначити масштабним автопробігом.

За словами організаторів, День Державного Прапора та День незалежності України — не просто святкові дні в календарі. Це святая пам’яті про цілі покоління наших предків, творили історію.

«- З нашим державним прапором стояли українці на барикадах історичних революцій, зараз борються за свободу і захищають цілісність країни наші воїни в зоні бойових дій. З ним святкують перемоги і проводжають в останню путь наших Героїв. Він гордо майорить на міжнародних змаганнях. Синьо-жовтий прапор є тим об’єднуючим символом, незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле — Україна «, — повідомляють організатори.

Початок автопробігу о 11:00. О 10:30 відбудеться збір і формування колони. Точка збору — Сквер «Серце Міста» (Манганаріевскій), парковка біля Миколаївського будівельного коледжу.

Маршрут автопробігу виглядає наступним чином:

Сквер «Серце Міста» (Манганаріевскій) — вул. Микільська — вул. Пушкінська — пр. Центральний — вул. Генерала Карпенка — вул. Біла — вул. Лазурна — вул. Озерна — вул. Курортна — вул. Крилова — вул. Генерала Карпенка — пр. Центральний — пр. Богоявленський — вул. Космонавтів — пр. Миру — пр. Богоявленський — пр. Центральний — вул. Садова — вул. Адміральська — спуск на Нижньої Бам у Соборній площі.

Для участі необхідно пройти попередню реєстрацію і заповнити форму

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.