12.08.2019

У Миколаєві для боротьби з амброзією будуть використовувати бішофіт

12 серпня, під час апаратної наради порушили питання боротьби з амброзією.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївскої міської ради.

Дана проблема — досить актуальна, підтвердженням чому є численні звернення городян.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв поінформував, що для боротьби з амброзією в Миколаєві будуть використовувати засіб бішофіт.

— На цьому тижні повинна бути поставка 2 тонн засобу бішофіт. Є підрядна організація, яка буде займатися його розпиленням, визначені локації, на яких це буде відбуватися, — сказав Сергій Коренєв. — Крім цього, одним з дієвих методів є постійний покіс, видалення з коренем алергенної рослини. На закріпленій за нами території ми намагаємося займатися цією роботою. Але важливо, щоб це робили по всій території міста.

Варто зазначити, що відповідно до діючих правил боротися з амброзією повинні не тільки служби міста. Це стосується інших установ і організацій, а також жителів Миколаєва. Вони повинні стежити за прилеглою територією і при появі амброзії — боротися з нею.

Районні адміністрації проводять обстеження території міста. У разі виявлення алергенних бур’янів на закріплених за установами та організаціями територіях звертаються з проханням ліквідувати небезпечну рослину. На жаль, далеко не завжди такий заклик залишається почутим. Що посилює проблему. Тому порушників доводиться штрафувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *