22.08.2021

У Миколаєві для відвідувачів відчинило двері дитяче містечко «Казка»

Для відвідувачів відчинило двері дитяче містечко «Казка», де упродовж трьох місяців тривали масштабні роботи з благоустрою. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, який оглянув об’єкт напередодні відкриття, зазначив: «Бюджетних коштів тут не витрачено жодної копійки. Подібні проекти державно-приватного партнерства мають стати нормою для нашого міста. Перший інвестиційний конкурс демонструє чудові результати. Тепер «Казка» дійсно схожа на сучасний об’єкт садово-паркового мистецтва».

У дитячому містечку повністю завершено благоустрій двох третин парку. Виконано озеленення, замінено інженерні мережі, встановлено нові опори освітлення. Укладено чотири тисячі квадратних метрів рулонного газону зі зрошенням, висаджено понад 350 кущів та дерев. На центральному майданчику вимостили нову плитку з візерунком, обабіч затінених алей облаштовано зручні місця для лавок. Всі роботи виконано коштом підприємства, яке виграло конкурс з благоустрою.

Нині для відвідувачів відкрито популярний автодром, мотузковий та батутний парки, атракціони «Вежа вільного падіння», «Екстрим» та манежну карусель. Ці атракціони пройшли випробування щодо безпечної експлуатації. На черзі — «Оглядове колесо». Також очікують прибуття обладнання для ковзанки, що розміститься взимку на центральному майданчику, та ще чотирьоїх атракціонів. На території містечка діятиме картка відвідувача з системою бонусів.

Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївського міськвиконкому Юрій Любаров зауважив, що наступного року, коли «Казка» святкуватиме 40 років свого існування, містечко стане ще краще на радість малечі.

Джерело: Голос України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.