02.05.2019

У Миколаєві евакуювали відвідувачів супермаркету, де загорілась щитова

2 травня о 09:57 спрацювала пожежна сигналізація в торговельному центрі на проспекті Миру 2д в Інгульському районі м. Миколаєва.

По прибуттю з’ясувалось, що займання виникло у підвальному приміщенні будівлі. Адміністрація та співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели евакуацію відвідувачів, 50 людей вийшло з приміщень супермаркету, повідомляє прес-служба рятувальників.

За вказаною адресою прибуло два відділення 4  та відділення 3 Державних пожежно-рятувальних частин та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. По прибуттю підтвердилось, що в підвальному приміщенні  будівлі утворилось щільне задимлення внаслідок горіння щитової. Додатково направлено  автомобіль забезпечення аварійно-рятувального загону спеціального призначення та димосос, призначений для видалення продуктів горіння.

О 10:20 пожежу локалізували, в 10:40 ліквідували  в на площі 10 кв м. загалом залучалось 5 одиниць техніки 16  чоловік особового складу ДСНС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *