20.09.2021

У Миколаєві завершилась конференція «Зоопарк в реаліях сьогодення»


17 вересня в Миколаєві відбулась церемонія закриття конференції «Зоопарк в реаліях сьогодення».

Вона відбулась у Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії. У заході взяли участь секретар міської ради Дмитро Фалько, віцемер Анатолій Петров, голова адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова.

Нагадаємо, конференцію організовано з нагоди 120-річчя з дня застування Миколаївського зоопарку та дня народження міста. Вона зібрала біля 30 учасників з різних областей, серед яких — представники 15 українських зоопарків.

Зібрання привітали Дмитро Фалько та Ганна Ременнікова. .

В дитинстві я дуже часто відвідував наш зоопарк. Ще тоді я бачив, наскільки він розвинутий. Здавалося, що це відбувається само собою. Згодом, коли почав мандрувати світом і відвідувати інші зоопарки, зрозумів, наскільки це важка і копітка праця, скільки вона потребує часу, уваги. Я щиро вітаю весь колектив з визначною датою – 120-м днем народження закладу. Сподіваюсь, що він ще не один десяток років радуватиме своїх гостей, що його фонд буде поповнюватись, а працівники отримуватимуть гідну зарплатню, — сказав Дмитро Фалько.

Ганна Ременнікова зазначила, що Миколаївський зоопарк – одна з перлин нашого міста.

— Ми завжди будемо допомагати вам. Бажаю подальшого процвітання та добробуту, — сказала голова адміністрації Інгульського району.

Дмитро Фалько та Ганна Ременнікова вручили співробітникам Миколаївського зоопарку почесні грамоти.

Після офіційної частини для учасників конференції відбувся святковий концерт, який підготував колектив театру.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.