06.04.2021

У Миколаєві замальований мурал отримав нове обличчя

Два тижні тому мурал, який на миколаївській багатоповерхівці намалювали на замовлення місцевого осередку партії Шарія, став скандально відомим через те, що його прототипом послужила їх лідерка Ольга Шарій.

24 березня після галасливого конфлікту і сутичок на цьому тлі його «знеособлена», особа і ініціали жінки зафарбував представник «Нацкорпуса».

Тоді лідер миколаївського штабу Олександр Глущенко заявив, що організація бере відповідальність за роботу, яку здійснює, а також зобов’язується відновити і переробити мурал, надавши зображеної таких рис, які б виключили схожість з дружиною одіозного блогера Анатолія Шарія, якому закидають державну зраду.

У вівторок, 6 квітня було розпочато роботи з відновлення малюнка. Дівчині змінили обличчя, — художник говорить, що використовував для нового образу поширений типаж серед українок і надихався їх знімками в соціальних мережах. При цьому, літери «ЗОШ» розчинилися в хмарах. Щоб не простежувалася партійна символіка, червоних птахів на Мураль планують перефарбувати в білий колір, а червону стрічку у волоссі замінити на блакитну.

-Художник в інтернеті знайшов кілька образів дівчат, нейтральних і ні до кого не прив’язаних, з них зібрав один образ. Так як і було написано спочатку тими людьми, які малювали цей мурал, що це буде збірний образ української дівчини, ось ми і зробили збірний образ укранських дівчата. Ще трохи червоних пташок пофарбуємо в білий колір, тому що червоні негарно. І локон один блакитний додасться, — розповів Олександр Глущенко.

Джерело: NikLife 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *