31.01.2019

У Миколаєві затримали чоловіка, який обіцяв «зробити» військовий квиток

9(254)У середу, 30 січня 2019 року, в результаті скоординованих дій прокурорів Миколаївської місцевої прокуратури №1, співробітників Центрального відділу поліції та УЗЕ в Миколаївській області викрито жителя м.Миколаєва, який за грошову винагороду сприяв в отриманні військового квитка.

Про це повідомили в прокуратурі Миколаївщини.

Зокрема, зловмисник за 300 доларів США повинен був вплинути на посадових осіб, уповноваженими на виконання функцій держави, а саме одного із військових комісаріатів міста Миколаєва, за прийняття позитивного рішення в інтересах іншої особи щодо видачі потрібного військового квитка.

Він був затриманий правоохоронцями при передачі другої частини незаконної винагороди у сумі 150 доларів США біля одного із кафе міста Миколаєва.

Цього ж дня на підставі зібраних доказів слідчими поліції особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, а саме в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди, за яке передбачено покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *