14.02.2020

У Миколаєві знесли три незаконно розміщених кіоски

13 лютого на вул. Південній (пр. Богоявленський, 22) знесли три незаконних кіоски. Два з них – «позвонішка» та «кава», а третій – «наливайка».

Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції у фейсбук.

Саме через скарги на останній, вирішили першочергово провести демонтаж. Люди жалілися, що там вже понад п’ять років продають алкоголь. Коли приїхали на обстеження спеціалісти департаменту, навіть вони зжахнулися! Публіка там ще та… Люди, які досягли, мабуть, вже самого дна та стали геть асоціальними. Хильнули в кіоску, сходили в туалет біля магазину, виспалися на зупинці. Присісти, коли чекаєш маршрутний транспорт – неможливо. Лавки зайняті, сморід страшний. Можна уявити як мешканцям це все вже набридло, що навіть пропонували підпалити цю будку, — зазначив директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Реагуючи на багаточисельні скарги, 21 січня спеціалісти відділу провели обстеження вищезазначеної території. Було встановлено, що в одному з кіосків здійснюється реалізація алкогольних напоїв невідомого походження і сумнівної якості на розлив з пластикових або скляних пляшок без акцизних марок. Ще дві малі архітектурні форми поряд не мали документів на право займання земельної ділянки. Санітарний стан навколо споруд не витримував ніякої критики. Керуючись актами на демонтаж, наданими комісією з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва, МАФи знесено!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *