09.09.2019

У Миколаєві зніматимуть з маршрутів автобуси, якщо вони в поганому стані

У разі виявлення систематичних порушень виконання умов договору на перевезення пасажирів, водіїв будуть знімати з маршруту.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час апаратної наради, у понеділок, 9 вересня.

— Постійно з’являються повідомлення від миколаївців, що деякі маршрутки знаходяться в жахливому стані — то у них дах поганий, то сидінь немає тощо. У мене є наступна пропозиція. Ми будемо працювати вибірково. Так, реагуючи на скарги громадян, будемо звертатися до перевізника, щоб водія зняли з маршруту. Потім даємо певний час, щоб компанія привела транспортний засіб до ладу.

Якщо перевізник не дослухається до зауважень, не виправиться, і знову випустить брудні неохайні автобуси, міська рада реагуватиме жорстко — буде розривати договори і оголошуватиме нові конкурси на міські маршрути.

Чекаємо тиждень. Якщо дефекти усунули: постелили новий лінолеум, полагодили дах, замінили вікно, почистили салон, сидіння — робимо висновок  і дозволяємо виходити на маршрут. Якщо ні — будемо оголошувати новий конкурс. Треба  виводити недобросовісних перевізників на чисту воду, — сказав Олександр Сєнкевич.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *