01.08.2020

У Миколаєві з’явилося ще одне затишне і сучасне місце для відпочинку містян

31 липня після капітального ремонту відкрили сквер «Вітовський», розташований у Корабельному районі — по вулиці Генерала Попеля.

Територія площею майже у 8 тисяч кв. метрів перетворилася на справжню міську оазу. Для зручності відвідувачів пішохідні доріжки вимостили плиткою. Задля комфортного відпочинку ввечері змонтовано 30 опор освітлення із світлодіодними модулями, для забезпечення їх роботи встановлено сонячні панелі. Там також з’явилися 42 сучасні лави та 30 урн.

Сквер став затишним місцем для відпочинку для миколаївців різного віку. Однак його відкриттю мають найбільше зрадіти маленькі мешканці району, адже розважальні елементи займають значну площу об’єкту. Так, після реконструкції у сквері «Вітовський» з’явився сучасний ігровий комплекс, пісочниця, лабіринт «Пірат», гойдалка «Гніздо лелеки», качалка-балансир, а також велопарковка.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Під час ремонту особливу увагу приділили озелененню території — у сквері вклали газон, облаштували клумби з квітами та висадили багаторічні рослини. В цілому площа озеленення складає понад 4 тисячі 900 кв. метрів.

Проєктом передбачено систему автополиву , зроблену з сучасних матеріалів. Полив рослин буде здійснюватись вранці та ввечері впродовж 3-х годин.

Після завершення церемонії відкриття усіх пригостили найбажанішим смаколиком літа – морозивом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *