14.11.2019

У Миколаєві з однієї сім’ї втекли двоє дітей — відшукали хлопчиків поліцейські

Подія сталась вчора, 13 листопада, у Заводському районі м. Миколаїв. Близько 21:00 вечора із заявою про зникнення двох синів 11-ти та 8-ми років до поліції звернулась мати хлопчиків.

Жінка повідомила правоохоронцям, що діти пішли з дому ще вдень, близько 12:00, але повідомити у поліцію про надзвичайну подію вирішила вже після того, як самостійні пошуки не принесли позитивних результатів.

На розшук безвісти зниклих дітей був задіяний особовий склад відділу поліції. Правоохоронці перевіряли можливі місця перебування втікачів. Орієнтування з прикметами хлопчиків також отримали наряди поліції, які здійснювали патрулювання вулиць обласного центру, розповіли в поліції.

Впродовж години після звернення батьків у поліцію місцезнаходження школярів встановили поліцейські третього взводу роти поліції особливого призначення.

Автопатруль спецпризначенців побачив схожих за описом дітей в районі зупинки громадського транспорту 2-й КП. На запитання правоохоронців про причину перебування на вулиці без супроводу дорослих хлопчики пояснили, що пішли з дому через непорозуміння з батьками.

У руках хлопчики тримала пакети з ковдрою та подушкою, які знайшли на вулиці та, як пояснили, планували обладнати місце для ночівлі.

Поліцейські відвезли дітей до відділку та сповістили про їхнє знайдення матері, на яку ювенальні поліцейські склали адміністративний протокол за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі малолітні перебувають за місцем свого мешкання. Відносно них ніяких протиправних дій скоєно не було.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *