25.11.2021

У Миколаєві над дорогою знесуть стару аварійну естакаду

У Миколаєві демонтують стару металеву вивіску заводу «Нектар» над вул. 9 Слобідський. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконкому.

Про це повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

За словами головного архітектора Миколаєва Андрія Цимбала, будівля знаходиться біля нежитлових приміщень на вул. 9 Слобідській 40/1, 42.

«На сьогоднішній день ця конструкція, яка залишилася ще з радянських часів, не діє як естакада, хоча спочатку це була її головна функція. На даний момент естакаді вже немає ніяких трубопроводів — вона залишилася лише як металева конструкція. На ній розміщений вже вицвілий інформаційний матеріал. Конструкція старіє, іржавіє та становить небезпеку як для водіїв та пішоходів.», — наголосив він.

Нагадаємо, що на місці легендарного заводу «Нектар», продукція якого славилася на багато країн, зараз зводять новий житловий комплекс. Сам завод у роки незалежності збанкрутували.

Раніше в ході чергового засідання виконкому було ухвалено рішення про знесення незаконного паркану біля будівельного майданчика на вул. Пушкінській.

Нагадаємо, що раніше у Миколаєві з вулиць міста практично за рік зникли близько 200 незаконних кіосків та будок. До речі, лише 81 будка була прибрана у парку біля «Зорі». Це було наймасштабніше прибирання, якщо говорити про найбільшу кількість кіосків, прибрану з одного місця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *