09.01.2022

У Миколаєві назріває черговий кадровий скандал

У той час, як у розпалі скандал пов’язаний з незаконним призначенням виконуючої обов’язки головного лікаря обласної інфекційної лікарні, назріває черговий.

Цього разу він пов’язаний із призначенням виконувача обов’язків директора іншого комунального підприємства, Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Ще не минуло й місяця, як було звільнено скандально відомого начальника управління молоді та спорту, Миколаївської облдержадміністрації, В.Гінкула.

(Звільнився скандально відомий начальник управління)

Але схоже для декого, людина, яка останніми роками буквально не вилазила зі скандалів, людина, яка провалила роботу з підготовки до літньої Олімпіади, становить велику цінність.

Напевно, тільки цим можна пояснити, виникнення розпорядження Миколаївської ОДА від 5 січня 2022 року.

Що цікаво, розпорядження підписав не голова облдержадміністрації, а перший заступник Г. Решетілов.

За інсайдерською інформацією, основним лобістом нового призначення, чиновника, що проштрафився, був один із заступників губернатора О.Трайтлі, якого з Гінкулом пов’язують досить близькі відносини.

Наскільки законне це призначення, висновок зроблять правознавці. Дивує інше.

Вкотре влада проігнорувала думку громади. Дивує позиція депутатів Миколаївської облради, які не реагують на такі призначення. Адже ШВСМ є обласною комунальною власністю.

Іноді людей, які чіпляються за керівні посади, порівнюють із речовиною, яку виробляє наш організм та яка не тоне. На жаль, в результаті страждає все наше суспільство.

Як би там не було, але Миколаївщина на порозі чергового скандалу.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.