03.09.2021

У Миколаєві на фасаді університету відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого морпіха (ФОТО)

Днями в Миколаєві було відкрито меморіальну дошку молодшому сержанту Грабару Андрію. Пам’ятну дошку було встановлено на фасаді Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика.

Про це повідомляється на сторінці 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського в Facebook.

— Минулого навчального року непоправної втрати понесли студентські лави нашого університету, тому сьогодні, на початку нового навчального року ми вшановуємо пам’ять героя, студента Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика Андрія Грабара. Він мав би бути присутнім сьогодні тут, поруч з нами, але загинув, захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі, — з промовою звернулась до присутніх студентка університету.

Молодший сержант Грабар Андрій народився 14 вересня 1995 року. Мешкав у Миколаєві. Отримавши відмову у четвертій та п’ятій хвилях мобілізації, навесні 2015 року підписав контракт із Збройними Силами України. Спочатку проходив службу у 501 окремому батальйоні морської піхоти. Під час служби навчався в Міжнародному класичному університеті ім. Пилипа Орлика. Загинув Андрій 19 березня 2021 року під час мінометного обстрілу.

Після вшанування Андрія Грабара хвилиною мовчання, присутні поклали квіти до меморіальної дошки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.