06.03.2019

У Миколаєві на хабарі в 10 000 затримали підполковника цивільного захисту

Правоохоронці  встановили, що підполковник служби цивільного захисту вимагав від місцевого підприємця десять тисяч гривень.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури викрили на хабарі начальника районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Оперативники спецслужби встановили, що підполковник служби цивільного захисту вимагав від місцевого підприємця десять тисяч гривень. За вказану суму посадовець обіцяв не створювати штучні перешкоди у його господарській діяльності. Співробітники СБУ задокументували факт отримання зловмисником першої частини неправомірної вигоди у розмірі п’ять тисяч гривень, інформують у прес-службі. 


Правоохоронці затримали посадовця згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в обласному центрі під час одержання п’яти тисяч гривень – другої частини хабара.
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.
Заходи з викриття незаконних дій посадовця Державної служби з надзвичайних ситуацій проводились спільно з ДБР.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *