18.07.2019

У Миколаєві невідомі розбили скло автомобіля волонтера

Повідомлення про те, що невідомі особи розбили заднє скло в автомобілі Daewoo Nexia волонтера надійшло до поліції Корабельного району вдень 17 липня.

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Правоохоронці встановили, що подія сталась вночі у дворі будинку по вул. Глінки.

На транспортному засобі були наклейки на підтримку одного з кандидатів у народні депутати України.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 194 КК України «Умисне знищення або пошкодження майна», що передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії, встановлюються особи, які пошкодили власність заявника.

Станом на 18 липня поліцейські Миколаївщини зареєстрували 182 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Повідомлення стосувались розміщення агітаційної продукції без вихідних даних та у заборонених законом місцях, пошкодження майна, а також нібито незаконної агітації і можливого підкупу виборців.

Уся інформація, що надходить до правоохоронців, ретельно перевіряється. За результатами проведених перевірок із 182 повідомлень 99 – не знайшли свого підтвердження, ще по 21 – триває перевірка.

Складено 80 адмінпротоколів:

42 – за ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск»;

7 – за ст. 212-14 КУпАП «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях»;

4 – за ст. 212-10 КУпАП «Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації»

21 — за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство»;

6 – за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за чотирма кримінальними правопорушеннями: за ч. 2 ст. 186 КК України «Грабіж» (Заводський ВП), де 4 липня на перетині пр. Центрального та вул. Рюміна під час раптово виниклого конфлікту двоє невідомих чоловіків, застосувавши фізичну силу, відібрали агітпродукцію у дівчини-волонтера, яка роздавала агітаційні матеріали на підтримку кандидата в народні депутати України від однієї з партій); за фактом загибелі кандидата у народні депутати України – ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 120 КК України (Первомайський ВП); за фактом можливого підкупу виборців – ч. 1 ст. 160 КК України (Заводський ВП); та за фактом пошкодження майна волонтера штабу однієї з політичних партій – ч. 1 ст. 194 КК України (Корабельний ВП).

На розгляд суду поліцейські направили 70 протоколів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *