19.09.2021

У Миколаєві не знайшли приміщення для зберігання конфіскованих товарів

У Миколаєві в ході засідання бюджетної комісії депутати знову обговорили питання щодо пошуку приміщення для конфіскованих товарів у нелегальних торговців.

Про це повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

Так, начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Онищенко підкреслив, що всі комунальні підприємства, куди звернулися, не мають приміщень для зберігання товарів.

У свою чергу, голова комісії Федір Панченко запропонував звернеться до центрального органу поліції з роз’ясненнями, чому правоохоронці не конфіскують майно майно.

В результаті було доручено підготувати звернення до центрального апарату поліції. Крім того комісія доручила управлінню комумального майна міськради перевірити, чи дійсно немає приміщень для зберігання на інших КП, в тому числі з огляду на що здаються в оренду приміщення.

Нагадаємо, що за рік поліцією в ході відпрацювання вул. Соборній складено 1600 протоколів, однак лише частина — за несанкціоновану торгівлю. Однак, безліч протоколів щодо стихійних торговців складені без подальшого вилучення продукції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.