31.08.2021

У Миколаєві не підтримали продаж на аукціоні скандального недобудови на 3-й Слобідській

Членам комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради не вистачило одного голосу, щоб підтримати передачу на аукціон недобудови на 3-й Слобідській.

Про це стало відомо в ході засідання вищевказаної комісії у вівторок, 31 серпня.

Зокрема, автором проекту про включення в список об’єктів малої приватизації шляхом продажу на аукціоні недобудови по ул.3-я Слобідська, 49/10 виступив депутат міськради Сергій Кантор.

За його словами, вказаний об’єкт багато років знаходиться в занедбаному стані і є небезпечним для жителів міста.

«Прийняття даного рішення дозволить продати на електронному аукціоні малопривабливий і непотрібне територіальній громаді будівлю незавершеного будівництва», — зазначив депутат.

При цьому Сергій Анатолійович звернув увагу, що ніякої особистої підоснови в даному питанні немає. А продаж недобудови дозволить істотно поповнити дохідну частину бюджету міста.

У свою чергу, ректор ЧДУ ім.Петра Могили Леонід Клименко, який вже більше шести років намагається отримати недобуд під будівництво університетської клініки, виступив з гарячою тирадою на адресу Сергія Кантора особисто і міськради в цілому. Так, керівник вузу навів приклад інших міст, де мери виділяють величезні суми на будівництво подібної клініки, на відміну від Миколаєва, де він навіть не може отримати існуючий об’єкт.

Крім того, Клименко звинуватив вищевказаного депутата в нібито корупційної складової, посилаючись на бажання Кантора викупити недобуд.

«Тут є елемент корупції, тому що він сам хоче придбати цю будівлю. Тут конфлікт інтересів. Я попереджаю депутатів, що тут є дуже велика корупційна складова. Якщо сьогодні в Маріуполі мер міста виділяє більше 1 млрд.грн. на створення університетської клініки, в Краматорську президент заклав університетську клініку … .Замість того, щоб міськрада виділила кошти на розвиток університетської клініки, ми сьогодні хочемо за три копійки продати те, що будувала держава. Установи медицини і освіти не підлягають приватизації, а ми хочемо лікарню перетворити незрозуміло в що, прикриваючись відсутністю бюджету », — зазначив Клименко.

На це ініціатор проекту підтвердив, що пропонував свого часу можливість участі заводу «Екватор» в торгах для можливості проведення процедури. Сьогодні ж, за словами депутата, потенційно в торгах готові взяти участь мінімум шість гравців. А вартість самого недобудови може принести місту від 10 до 20 млн.грн.

В результаті тривалої дискусії і, в основному, зводиться до однобокої критиці ректором депутатського корпусу і тиску на «совість, честь і Бога», проект все-таки вийшов на голосування. Однак був провалений.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.