07.09.2021

У Миколаєві облаштовують зупинкові кишені

Сьомого вересня на проспекті Героїв України у Миколаєві працівники комунального підприємства «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» (ЕЛУ автодоріг) встановлюють бордюри на 80-метровій зупинковій кишені.

Облаштовуються зупинки «Ательє», «Гвардійська», «Шкільна» та «Розвилка». Всі вони матимуть однакові заїзди та виїзди.

Бригада з восьми працівників спеціальною машиною в окреслений рівень зрізає край багатошарового асфальту та встановлює бордюрний камінь.

Схема зупиночної кишені

«Вісімдесят метрів – це повна довжина транспортної кишені. Двадцять з них під кутом від проїжджої частини буде скосом для заїзду до 45-метрового рівного узбіччя. Потім, також із скосом, але вже до руху основного транспорту, виїзд з неї», – розповів майстер ділянки КП «ЕЛУ автодоріг» Володимир Стамат.

Після реконструкції вздовж рівної ділянки зможуть розміститися тролейбус, автобус та ще кілька маршрутних таксі.

«Ми собі спокійно з’їжджатимемо, не заважатимемо транспорту, який рухається позаду. Не доведеться перелаштовуватися. Смуги для руху будуть ширші», – сказала водійка тролейбуса Олеся Константинович.

Найбільша глибина кишені — чотири метри. Цього достатньо, щоб там став тролейбус і не заважав курсуючому трафіку навіть великовагового транспорту.

За словами Володимира Стамата, облаштування однієї кишені триває півтора дні. Зупинки «Ательє», «Гвардійську» та «Шкільну» планують закінчити до 12 серпня.

Замовником робіт є департамент житлово-комунального господарства. Як пояснив директор КП «ЕЛУ автодоріг» Віталій Шевченко, остаточна вартість облаштування зупинок стане відомою лише після закінчення робіт.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.