22.03.2019

У Миколаєві обмежать рух транспорту по Піденнобузькому мосту

Сьогодні, 22 березня, виконком міської прийняв рішення «Про організацію руху транспорту через Піденнобузький міст в м.Миколаєві». Документ передбачає введення заборони на проїзд через Піденнобузький міст для транспорту масою більше 20 т.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Дані обмеження не стосуються автомобілів спеціалізованого, спеціального призначення і транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських, міжміських, міжнародних автобусних маршрутах загального користування із залученням установи, організації, які в установленому чинним законодавством порядку отримали ліцензію на виконання відповідних робіт.

Олександр Сєнкевич нагадав, що відповідно до проведеної експертизи на даний момент Південнобузький міст знаходиться в дуже поганому технічному стані — експерти оцінюють його як непрацездатний. Тому є загроза руйнування конструкції. І щоб цього не сталося потрібно вводити заборону на проїзд великогабаритного транспорту. Такий крок, в першу чергу, необхідний для забезпечення безпеки городян.

Як зазначив заступник начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Олег Кукса, Служба автомобільних доріг в Миколаївській області разом з департаментом ЖКГ міської ради повинні розробити схему організації дорожнього руху, яка передбачає заборону руху транспортних засобів важче 20 т. Зробити це повинні до 19 квітня 2019 року .

Крім цього, департамент ЖКГ має забезпечити розробку проекту капітального ремонту Південнобузького моста.

Відповідно до прийнятого рішення після виконання зазначених умов рух транспорту масою більше 20 т буде офіційно заборонено.

Варто відзначити, що біля Гур’ївки планують навести поромну переправу. Її використовуватимуть для транспортування великовантажного транспорту через Південний Буг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *