28.06.2021

У Миколаєві обмежили рух вантажівок вдень, аби владнати проблему заторів

У Миколаєві з сьогоднішнього дня заборонено в’їзд фур у місто з 6 ранку до 8 вечора, незалежно від температурного режиму.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив губернатор Віталій Кім.

«Ситуацію з підпалом техніки підрядної фірми, яка виконує ремонтні роботи у Варварівці, я розцінюю — як теракт проти жителів Миколаївщини та наших гостей. Тому що ремонтні роботи повинні були закінчитись о 9 ранку, проте саме через це зараз ми знову маємо значні пробки», — написав він.

Губернатор повідомив, що наразі вже зроблено ряд кроків для вирішення ситуації із транспортом.

«По-перше, ми звернулись до влади міста з пропозицією заборонити в’їзд в Миколаїв великовантажному транспорту з 6.00 до 20.00 на ділянці дороги М-14 та Н-24 в межах Миколаєва, починаючи з 28.06.21. на строк проведення ремонтних робіт. Сьогодні відповідне рішення було прийнято міським виконкомом.
По-друге, за допомогою народного депутата Ігоря Копитіна ми звернулись до Генерального Штабу із проханням зробити понтону переправу в межах села Гур’ївка. Отримали на це попередньою згоду.
По-третє, особисто спілкувався із головою патрульної поліції області, було прийнято спільне рішення, що будуть виведені додаткові сили патрульних на дороги для регулювання транспорту. Також ми очікуємо на десятьох працівників Укртрансбезпеки для посилення контролю за великоваговим транспортом.
По-четверте, вже мав розмову із керівництвом Морського порту, вони пішли на зустріч та погодились обмежити рух транспорту із порту до вечора».

Також Віталій Кім звернувся до перевізників із проханням налаштувати логістику таким чином, щоб транспорт рухався виключно вночі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *