16.07.2020

У Миколаєві обрали фіналістів онлайн-конкурсу дитячих малюнків на екологічну тему

Журі обрало десять фіналістів онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої розпочинають яскраве літо». Загалом участь в вікторині взяли 90 малюків з Миколаєва віком від 4 до 6 років.

Як розповідають організатори, метою заходу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

«Друзі, ми отримали від ваших малюків 90 робіт. Ми не очікували таку велику кількість учасників. Дякуємо вам за це! Та з гордістю можемо стверджувати, що наші діти – найталановитіші! З поміж великої кількості робіт разом з журі виокремили супердесятку фіналістів. Вони претендують на головні призи від наших партнерів. Тому не засмучуйтеся, якщо не виграли, ми не залишимо поза увагою всіх учасників, які подались на конкурс», — зазначають організатори.

Окрім переможців, всі учасники отримають заохочувальні призи від партнера проекту компанії Pepsico Ukraine.

В категорії «Сортування — правильне поводження з відходами, відходи – це ресурс» у фінал увійшли:

Запорожченко Єлизавета, 5 років, з роботою «Правила сортування сміття». Сортування сміття для збереження навколишнього середовища.

Сапожніков Максим, 6 років, з роботою «Зробимо світ чистішим!». Сортування сміття — обов’язок кожного та шанс на життя у чистому середовищі. 

Тіора Роман, 6 років, з роботою «Чистий пляж — яскраве літо». Навіть тварини можуть стати екогероями.

Фіщук Даша, 5 років, з роботою «Сортування-шлях до кращого життя». Малюнок про необхідність сортування відходів задля покращення подальшого життя на планеті. 

Чернятін Ілля, 6 років, з роботою «Роккі сортує відходи». Цуценя Роккі, герой з щенячого патруля, сортує відходи в зеленому, жовтому і синіх баках. 

 

В категорії «Збереження — відповідальне споживання» до фіналу потрапили:

Бєлокуров Дмитро, 5 років, з роботою «Довкілля з забрудненням та без». Порівняння стану довкілля без забруднення навколишнього середовища та з забрудненням. 

Бондарь Коля, 5 років, з роботою «За нас ніхто планету не  врятує!». Врятуємо разом планету Земля. 

Завтонова Міра, 6 років, з роботою «Допоможемо природі усією родиною!». Родина збирає сміття на узбережжі, щоб зробити довкілля чистішим. 

Коляда Діана, 5 років, з роботою «Захист нашої домівки». Збережемо нашу домівку від шкідливого мусору. Цінуємо, що дає нам природа.

Соловйова Софійка, 6 років, з роботою «Ми за чисте довкілля на планеті». НІ забрудненим річкам! НІ пожежам! НІ брудному повітрю! 

flashsgl

 

Організатори Конкурсу: КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» та ГО  «Ресурсний центр громадських ініціатив» за підтримки Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера компанії Pepsico Ukraine.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *