31.08.2021

У Миколаєві організували акцію «Підготуємось до школи разом»

Упродовж трьох днів ювенальні поліцейські разом із представниками громадських організацій, співробітники відділів у справах дітей та патрульні брали участь у благодійному проєкті – збирали канцтовари для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

У найбільш людних місцях обласного центру, на центральних площах райцентрів учасники акції закликали людей долучитися до акції. Кожен охочий міг покласти у спеціальні бокси канцелярське приладдя, книжки та інші речі, що стануть у пригоді під час навчання школярам.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Нацполіції Миколаївської області Сергія Демідова, одну з локацій акції відкрили о 10-й годині на розі проспекту Центрального та вулиці Рюміна в Миколаєві. Станом на 12:00 зібрали 20 шкільних комплектів.

«Ми запрошуємо громадян долучитися до цієї акції та поділитися шкільним приладдям для дітей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Ми виставили бокси, до яких можливо покласти чи зошити, чи олівці, ручки, чи інше шкільне приладдя», – розповів Сергій Демідов.

За словами співорганізаторки акції Тетяни Глущенко, задіяли понад п’ятнадцять людей, серед них шеврони є не у всіх.

«В п’ятницю (27 серпня – ред.). в Манганаріївському сквері, у Серці міста, збирали канцтовари», – розказала Тетяна Глущенко.

За словами начальника відділу ювенальної превенції нацполіції Сергія Демідова, такі акції організовуватимуть і надалі.

«По завершенню цієї акції, ми відкриємо ці бокси, переглянемо кількість речей і розподілимо їх по пакунках. Будемо розвозити персонально по всіх місцях, де потребують ці речі», – розказав Сергій Демідов.

Акція тривала 27, 30, 31 серпня.

Сергій Демідов говорить, що в Миколаївській області налічується 1680 сімей, як опинилися в складних життєвих обставинах. Поліція опікується 45 такими сім’ями. Під час акції охочі поклали шкільного приладдя більше, ніж потребують ці родини.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.