30.06.2021

У Миколаєві планують завершити роботи з укладання першого шару дорожнього покриття

У Миколаєві ремонтні роботи на Веселинівському та Одеському шосе, а також Дамбова частини до моста планують закінчити до кінця цього тижня.

Про це заявив глава Миколаївської міськради Олександр Сенкевич в ході прямого ефіру в соцмережах.

Сенкевич розповів, що отримав багато скарг від городян через що утворилися затори, проте альтернативного руху Варварівський міст немає. Так як весь транзитний транспорт, який їде з Київського напрямку в бік Одеси, перетинають даний міст. А заборонити рух транзитного транспорту міськрада також не має права.

Чи можемо ми міською радою прийняти рішення про заборону руху транзитного транспорту через Миколаїв? Ні, не можемо. Тому що це траса М-14, міжнародного значення, і її ніколи не перекривали. Кажуть, що раніше ремонтували міст і все було нормально. Давайте згадаємо, що коли в 90-е ремонтували Варварівський міст, була розгорнута понтонна переправа і міст закривався повністю. Я пам’ятаю, як повертався з дитячого табору, стояла величезна пробка і так само рухалися автомобілі. Але їх тоді було значно менше, ніж зараз, напевно, в 20 — 30 разів, — розповів Олександр Сенкевич.

Також Сенкевич відповів на претензії городян про те, що ремонтні роботи були розпочаті під час курортного і аграрного сезонів, коли під’їзди до міста зазвичай і так завантажені. Мер, підкреслив, що почати роботи раніше завадили погодні умови. Зараз, за ​​словами Олександра Сенкевича, ремонтні роботи ведуться цілодобово і зараз укладають перший шар асфальту.

— Фактично, асфальт, який укладається він двох типів. Один — вирівнюючий шар, другий — фінішний. Після вчорашніх подій було прийнято рішення, що зупиняємо роботу з першим типом, і починаємо працювати з другим. Тобто роботи по Веселинівському, Одеському шосе, а також Дамбова частини до моста будуть намагатися зробити до кінця цього тижня, — заявив мер.

Сенкевич повідомив, що розмітку на дорогах будуть наносити вночі, проте працівників буде супроводжувати поліція.

Тому що, якщо пам’ятаєте, останній раз, коли розмітку наносили вночі, в автомобіль врізався водій BMW, в результаті чого загинули 4 працівники нашого комунального підприємства, — нагадав мер.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *