13.09.2019

У Миколаєві планують побудувати перший в Україні комплекс сушки осаду на очисних спорудах каналізації

У п’ятницю, 13 вересня, виконком міської ради погодив зміни до інвестиційної програми МКП «Миколаївводоканал».  

Повідомлляє прес-служба Миколаївської міськради.

Програму доповнюють, при цьому мова йде про перерозподіл коштів на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва комплексу сушки осаду на очисних спорудах каналізації.

Проект рішення на розгляд членів виконкому виніс економіст з фінансової роботи групи стратегічного планування МКП «Миколаївводоканал» Євген Куделя.

Він зазначив, що рішення обумовлено гострою необхідністю вирішення проблеми утилізації мулу стічної води, оскільки наразі мулові резервуари та мулові майданчики переповнені. І в найближчому майбутньому вони не зможуть нормально функціонувати. Це загрожує значними негативними наслідками для екології регіону та штрафними санкціями для підприємства.

Комплекс сушки осаду на очисних спорудах каналізації не має аналогів в Україні. Будівництво комплексу  буде пілотним проектом. Першим необхідним етапом для втілення зазначеної технології є розробка ПКД, — зазначив Євген Куделя.

Очікувана загальна вартість проектування комплексу сушки осаду на очисних спорудах каналізації складає 480 000 грн. 

Джерелом фінансування заходу є амортизаційні кошти МКП «Миколаївводоканал». Проєктування буде виконуватись підрядним способом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *