06.04.2021

У Миколаєві побудують новий портовий елеватор

KMZ Industries виграла тендер на поставку 12 силосів загальною потужністю 33,04 тис. тонн для нового портового елеватора «ВДК Девелопмент». Є припущення, що силоси постачають для проекту розвитку заводу «Океан».

Як повідомляє представник KMZ Industries по Південному регіону Костянтин Дяченко, місце для майбутнього елеватора знаходиться в максимальній близькості до порту, що «дуже вигідно для трейдерів».

Імовірно, новий елеватор буде знаходитися поряд з Миколаївським суднобудівним заводом «Океан», з перевалкою через причали заводу. Передбачається, що повний проект розвитку збільшить можливості «Океану» до 160 тис. Тонн одноразового зберігання і перевалку на двох причалах заводу зернових вантажів. Відзначимо, зараз завод обладнаний портальними кранами вантажопідйомністю від 30 до 80 тонн, а також мобільним стрічковим конвеєрним навантажувачем з потенційною пропускною спроможністю 500 т / год.

У KMZ Industries розповіли, що в липні для проекту поставлять: 6 силосів СМВА на плоскому днищі місткістю 5103 тонн кожен; 4 конусних силосу ємністю 508 тонн кожен і 2 конусних силосу ємністю 195 тонн кожен.

За словами Дяченка, силоси — лише перша партія для будівництва елеватора. Зараз компанія вже йде готує майданчик і заливає фундамент. Незабаром почнуть монтаж силосів.

Як повідомляє Латифундист, KMZ Industries — постачальник комплексних рішень для зберігання і обробки зерна в Україні. Завод компанії розташований в м Карлівка Полтавської області (Карлівський машинобудівний завод). Основним акціонером підприємства є українська інвестиційна компанія Dragon Capital.

Джерело: USM

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *