07.03.2019

У Миколаєві повідомили про підозру двом «закладникам» наркотиків

У Миколаєві, завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів міста Миколаєва викрито два жителя Миколаєва — 44-річну жінку та 41-річного чоловіка, які займалися незаконним збутом опію та амфетаміну на території міста шляхом здійснення «закладок».

Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

Крім цього зазначені особи шляхом обману та зловживання довірою заволодівали квартирами та приватними будинками місцевих жителів. Як встановлено в ході попереднього розслідування, покупці наркотичних засобів дзвонили на мобільний телефон жінці і здійснювали замовлення на придбання наркотичного засобу або психотропної речовини і уточнювали їх кількість.

Зазначена жінка, яка виконувала роль оператора, диктувала покупцям номер розрахункового рахунку і суму, необхідну для перерахування за наркотик. При цьому людина який діяв у змові з жінкою-оператором здійснював закладки наркотиків в тайники по місту Миколаєву і надалі повідомляв жінці адреси та місця закладки. Після перерахування грошових коштів покупцями жінка диктувала адресу знаходження закладки з наркотичним засобом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *