17.01.2020

У Миколаєві показали новий корпус школи №36

За рік у Миколаєві збудували та ввели в експлуатацію другий корпус загальноосвітньої школи №36 та сучасний спортивний майданчик на подвір’ї.

У новенькій будівлі розміщено харчоблок, їдальню та спортивну залу. Роботи завершили наприкінці минулого року.

ФОТО.

У п’ятницю, 17 січня 2020 року, відбулося урочисте відкриття новобудови. Участь у ньому взяли всі, хто доклав зусиль та енергії до створення сучасного об’єкту галузі освіти.

Нагадаємо, що навчання у основній будівлі реконструйованої школи розпочалося в 2018 році, проте їдальні і спортзали тут ніколи не було. За рік виросла нова споруда, і тепер до сучасних та комфортних приміщень, де враховані умови доступності, із задоволенням поспішають вихованці навчального закладу. Працює сучасна система відеоспостереження, освітній заклад прилаштований для маломобільних груп населення: пандус, ліфт, санвузли для людей з інвалідністю. У дворі — універсальний спортивний майданчик з сучасним покриттям, поруч – спортивні знаряддя.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав миколаївців з тим, що у місті з’явилася одна з кращих шкіл, облаштованих відповідно до сучасних потреб школярів.

Олександр Сєнкевич відзначив і якісну роботу підрядника та проєктантів, які працювали з об’єктом. Це ТОВ «Миколаївміськбуд» (директор Михайло Жендубаєв) та ТОВ «Н.Проект-ТАЙМ». Почесну відзнаку міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв» вручено народному депутату України VIII скликання Борису Козирю.

Всі, хто зробив внесок у реалізацію проєкту, отримали почесні грамоти від міського голови. Корисним подарунком для колективу та вихованців навчального закладу став сертифікат на придбання спортивного обладнання та інвентарю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *