10.07.2020

У Миколаєві показали перший фільм в ДОФі

У Миколаєві дали старт літньому кіносезону в ДОФі. Через карантині обмеження щодо кількості глядачів кінопрем’єру відвідали понад 80 миколаївців.

Платформа MY ART за підтримки Агенції розвитку Миколаєва та Миколаївського міського палацу культури і мистецтв вже другий рік поспіль протягом літа показують кіно на відкритому майданчику колишнього Будинку офіцерів флоту. Проте, цього року майданчик діє за оновленими правилами.

«Нажаль, через карантин ми були вимушені зменшити кількість глядацьких місць та ввести попередню реєстрацію. Минулого року ми могли розмістити тут до 200 осіб. Проте сьогодні пандемія диктує свої правила. Тому просимо ставитись до нових вимог із розумінням», — зазначили організатори.

На відкриття також завітав і міський голова Олександр Сєнкевич. Він подякував глядачам, що ті обрали цікаве європейське кіно замість телевізора, та привітав організаторів із відкриттям сезону.

«Дякує організаторам, що вони роблять культурні проекти у Миколаєві, як то кажуть, не завдяки, а всупереч всьому», — зазначив мер.

Фільмом відкриття стала стрічка «Гаспар їде на весілля» режисера Антоні Кордьє. По сюжету, переїхавши до Парижа, головний герой довгий час відмовлявся підтримувати зв’язок з родиною, але тепер все ж наважується з’їздити у рідний дім на весілля батька. У дорозі він випадково знайомиться з ексцентричною дівчиною та запрошує її приєднатися, щоб зіграти роль його подружки. Вона ще не знає, що наступні дні їй доведеться провести посеред заповідника в оточенні дивовижних звірів та не менш чудернацьких людей.

Цього року ексклюзивні кінопокази проходитимуть щосереди протягом липня, серпня та частини вересня. Всі фільми надані національним дистриб’ютором Артхаус Трафік.

Вхід на всі покази – ВІЛЬНИЙ за попередньою реєстрацією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *