08.08.2019

У Миколаєві поліцейські впродовж години розшукали зниклу 11-річну іноземку

7 серпня вечері до Центрального відділу поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що безвісти зникла її 11-річна онука.

Дитина є громадянкою іншої держави та декілька днів тому разом з матір’ю прибула до Миколаєва до родичів погостювати. Ввечері жінка залишила доньку на бабусю та пішла у справах, а дитина самотужки вийшла з квартири та пішла на вулицю гуляти.

Після невдалих спроб самостійно розшукати дівчинку стурбована родичка звернулась до поліції.

За вказівкою начальника Центрального відділу поліції на пошуки безвісти-зниклої дитини був піднятий весь особовий склад підрозділу, зорієнтовані всі  наряди поліції, які здійснювали патрулювання прилеглої території. Правоохоронці перевірили всі можливі місця, куди б ненароком могла піти дівчинка: громадські, розважальні, дитячі майданчики тощо.

Вже за годину безперервних пошуків місцезнаходження дівчинки біло встановлено патрульними поліцейськими.

Як з’ясувалось, залишивши домівку, маленька мандрівниця подалась гуляти на вулицю, але заблукала. Поліцейські розшукали її на території дитячого містечка «Казка» та повернули стурбованій матері.

Відносно дитини ніяких протиправних дій скоєно не було. З родичами правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо посиленої уваги до виховання дитини та належної організації її дозвілля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *