31.01.2020

У Миколаєві поліцейські проводять профілактичні лекції для молоді

Під час бесіди гості розповіли учням про те, що наркоманія все більше охоплює молодих людей та перешкоджає самовдосконаленню, навчанню, а також є однією з причин злочинності. 

30 січня у рамках превентивних заходів поліцейські відділу ювенальної превенції ГУНП в Миколаївській області разом із представники спеціалізованого реабілітаційного центру «Альтера +» розповідали про згубний вплив наркотиків студентам 1-2 курсів Миколаївського коледжу культури та мистецтв.

Поліцейські нагадали про шкідливий вплив наркотичних речовин, алкоголю та куріння на молодий організм. Зокрема правоохоронці навели приклади, що у тих хто вживає наркотики змінюється психіка, з кожним днем організм слабшає, а в подальшому уражаються життєво важливі органи такі, як: мозок, судини, печінка. 

Окремо інспектор відділу ювенальної превенції Наталія Бойко нагадала підліткам про їхні права та обов’язки, порядок звернення у разі порушення їх прав та законних інтересів, як не стати жертвою злочину, відповідальність за вчинення ними адміністративних та кримінальних правопорушень зокрема за придбання, зберігання й вживання наркотичних та психотропних речовин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *