03.03.2020

У Миколаєві поліцейські районних підрозділів підвищують кваліфікацію з протидії домашньому насильству

Вказаний захід став першим із серії тренінгів, проведення яких ініційовано Національною поліцією України. 

Протягом минулого тижня на базі тренінгового центру ГУНП в Миколаївській області дільничні офіцери поліції, співробітники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів та поліцейські управління патрульної поліції на спеціалізованому семінарі-тренінгу навчались запобігати та протидіяти домашньому насильству.

Повідомляє прес-служба поліції.

Новації у законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству, детальне опрацювання алгоритму дій при реагуванні на такі випадки, розгляд видів юридичної відповідальності за вчинення домашнього насильства, особливості проведення оцінки ризиків та застосування термінового заборонного припису щодо кривдника – усе це правоохоронці опрацювали під час заходу.

Координатор мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства у Миколаєві Олександр Козловець та представник мобільної групи Надія Гирля презентували позитивний досвід роботи групи з використання спеціальних заходів попередження домашнього насильства, а також обміну інформацією з іншими суб’єктами взаємодії про випадки протиправних дій у родині.

Фахівці відділу психологічного забезпечення акцентували увагу на психологічних аспектах роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства, та їх кривдниками, а також дотриманню прав людини і роботі із уразливими групами населення.

Задля вчасної кваліфікованої допомоги постраждалим особам поліцейські удосконалювали навички надання домедичної допомоги з дотриманням при цьому правил особистої безпеки.

Впродовж року співробітники усіх територіальних підрозділів миколаївської поліції, які безпосередньо реагують на випадки домашнього насильства, відвідають подібні семінар-тренінги задля підвищення теоретичного рівня знань та практичних навичок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.