14.02.2020

У Миколаєві поліцейські та громадськість долучилися до всеукраїнської акції

З метою запобігання вживання наркотиків та обмеження їх розповсюдження серед неповнолітніх, поліцейські, представники сектору пробації, представники Центру з надання безоплатної правової допомоги та члени громадської організації «Альтера+» провели з учнями пізнавальну лекцію.

Як організувати своє дозвілля без наркотиків, як вберегти себе та своїх товаришів від такої «привабливої» на перший погляд спокуси? Як зробити своє життя яскравим, насиченим позитивом дозвілля без наркотиків? Як зробити правильний вибір, не йти на «повідку» у товариша до наркотичної безодні просто через те, що ти боїшся втратити друга? Як повідомити до поліції про те, що хтось з твоїх знайомих займається збутом, або вживає наркотики? На ці та багато інших запитань поліцейські відповідали разом зі школярам миколаївських шкіл на базі місцевого центру пробації.

Повідомляє прес-служба поліції області.

У ході розмови правоохоронці та представники громадськості розповіли школярам про шкідливість вживання наркотичних засобів та їх пагубний вплив на дитячий організм. Окремо інспектор ювенальної превенції Наталія Бойко акцентувала увагу неповнолітніх на тому, що окрім незворотної шкоди здоров’ю, за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів настають і правові наслідки – кримінальна відповідальність.

Підбивши підсумки та об’єднавши сили, всі учасники заходу, озброївшись балончиками із фарбою, вирушили зафарбовувати рекламні написи безконтактного продажу наркотиків на будівлях, парканах та зупинках громадського транспорту Миколаєва та за декілька годин знищили більше десятка написів наркореклами.

На цьому не зупиняємось та продовжуємо звільняти місто від пропаганди наркотиків. Якщо ви зустріли такі написи — залишайте у коментарях адресу та фото з місць, де саме це було. Лише об’єднавши зусилля ми зможемо зупинити поширення наркотиків у нашому місті!», — закликає інспектор відділу ювенальної превенції майор поліції Наталія Бойко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.