19.09.2021

У Миколаєві презентували книгу «Любов народжується в мовчанні»

18 вересня у Миколаївській центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького відбулась презентація психологічного роману журналістки з Кіровоградської області Аліни Росс «Любов народжується в мовчанні».

На презентації побувала кореспондентка Суспільного Ніна Булах.

Ідею для написання книги «Любов народжується в мовчанні» Аліні Росс запропонував її знайомий з Африки. Чоловік три роки живе в Україні. І хотів, аби авторка в книзі показала українські традиції та культу.

«Він пояснив, чому він вважає, що це класна ідея. Тому що в нього багато знайомих, які тут не були. Вони думають, що Україна це лише картопля, там мамонти ходять по вулиці, щось таке. Він говорить: «Напиши, щоб люди знали, що це не так», – розповіла авторка книги Аліна Росс.

Працювати над книгою Аліна Росс почала влітку 2020 року, закінчила в травні 2021 року. За жанром – психологічний роман.

«Лінія кохання, звичайно, тут є. Як показати Україну для іноземця найкраще? Очима людини, яка тут не була. У мене героїня, вона є напівамериканка напівукраїнка. Тато українець іммігрував в Америку ще малим – це четверта хвиля еміграції. Вона приїздить на батьківщину батька, аби познайомитись з країною», – розказала Аліна Росс.

Друкувалась книга в Миколаєві у видавництві Василя Торубарова, з яким Аліна Росс співпрацює три роки.

«Я попросила, щоб був папір кремовий, мені знайшли кремовий. Віддрукували. Краще для очей і естетичніше. Є закладка – це також ініціатива видавця», – сказала Аліна Росс.

Психологічний роман «Любов народжується в мовчанні» вийшов накладом в 1 000 примірників. Жінка планує перекласти книгу англійською мовою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *