02.06.2020

У Миколаєві презентували перший у місті стоматологічний кабінет для дітей з особливими потребами

У Миколаєві на базі міської дитячої лікарні № 2 відкривають перший у місті стоматологічний кабінет для надання послуг маленьким миколаївцям з особливими потребами.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міскої ради.

Особливість лікування таких пацієнтів у необхідності повної анестезіологічної підтримки. 

— Нині це один із найкращих кабінетів у місті, що може конкурувати з приватними клініками. Тут встановлено рентген, сучасне крісло, ультразвуковий зонд, апарат ШВЛ для анестезіологічної підтримки, телевізор, аби лікування було максимально комфортним, — розповів Олександр Дем’янов. — Ми направили документи в Міністерство охорони здоров’я для отримання ліцензії, очікуємо її найближчим часом. Діти отримуватимуть кваліфіковану послугу за попереднім записом.

Облаштування спеціального стоматологічного кабінету — нагальна необхідність для дітей із вадами психічного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату. Так вважає Олексій Долгих, голова ГО «Миколаївський обласний рух підтримки осіб з інвалідністю «Сильні разом», позаштатний радник міського голови Олександра Сєнкевича. І саме він прийшов з цією ідеєю до керівника міста. Олексій Долгих розповідає, що в Миколаєві понад 2 тис. дітей з інвалідністю. З них понад 270 — діти з ураженням опорно-рухового апарату, біля 600 — мають психічні вади.

— Для дітей, які потребують повної анестезії під час лікування зубів, цей кабінет буде, як знахідка. Раніше батькам доводилося возити їх до Одеси чи звертатися до приватних клінік, а це значні фінансові витрати. Звернення до міської влади дало результат, нам пішли назустріч і запланували кошти в міському бюджеті на реалізацію такої ініціативи, — каже Олексій Долгих.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *